על החברה« על החברה« ראשיאתה כאן:
  
  שם
  טלפון
  מתעניין ב:
  טקסט חופשי
  אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
  בחן את עצמך
   

  על החברה

  בית הספר האמריקאי למבחני מיון ואישיות

  בית הספר האמריקאי למבחני מיון ואישיות, מקבוצת בית הספר האמריקאי בישראל, הנו בית הספר הגדול והמוביל בישראל להכנה למבחני מיון ואישיות הנדרשים לקבלה למקומות עבודה ומסלולי לימוד שונים. בית הספר מסייע מדי שנה למאות מועמדים לתפקידים שונים במשק הישראלי להתקבל למשרות הנחשקות ביותר וכן למועמדים למסלולי לימוד יוקרתיים בארץ ובחו"ל הדורשים הצלחה במבחני אישיות וראיונות שונים.

  כמו כן מספק בית הספר שירותי ייעוץ והכוונה בבחירת קריירה, כתיבת קורות חיים ובחירת מכתבי המלצה. שירותים אלו ניתנים בעבור מועמדים לתפקידי ניהול, שיווק, תכנות, מכירות ועוד מגוון רחב של תחומי עיסוק שונים המאפיינים את אפשרויות הקריירה במשק הישראלי.

   

  הכנה לראיונות עבודה - ראיונות קבלה נהוגים כיום במרבית החברות בסקטור הפרטי והממשלתי והיכולת שלכם לשווק ולהציג את עצמכם הינה קריטית לצורך הצגה נכונה של היכולות שלכם.

  הכנה לסימולציות קבוצתית - חברות פרטיות רבות מזמנות את המועמדים, לצד ראיונות הקבלה, למרכזי הערכה שונים ולסימולציות של דינימיקה קבוצתית. הסימולציות הקבוצתית הם כלי עזר מרכזי בידי המעסיקים העתידיים שלכם בבואם להעריך כישורים שונים שלכם,

  הכנה למבחני אישיות מועמדים רבים למשרות שונות בישראל מתמודדים עם מבחני אישיות שונים הנערכים במתכנות שונות בבואם לבחון את המבנה האישיותי והפסיכולוגי של המועמד.

  הכנה למבחנים פסיכוטכניים - חברות רבות דורשות מהמעומדים למשרות בכירות עמידה במבחנים פסיכוטכניים שונים המתבצעים על ידי מכונים שונים. מטרת מבחנים אלו היא לבדוק את מיומניות החשיבה שלכם ואת היכולת שלכם לפתור בעיות תחת לחץ זמן.

  ייעוץ קריירה - בעולם הגלובלי שאנו חיים בו ישנם אפשרויות עיסוק רבות. לעיתים, מגוון ההזדמנויות הנו מבלבל ורבים מוצאים את עצמם בצומת דרכים בשלבים שונים של הקריירה המקצועית שלהם.

  עזרה בכתיבת קורות חיים - בעת הגשת המועמדות למשרות שונות יש להגיש לרוב קורות חיים מפורטים  ומכתבי המלצה. מילוי נכון של מסמכים אלו הנו קריטי לקבלה למשרה הנחשקת שכן הם מהווים הבסיס של הראיון האישי. 

   

  
  לקבלת מידע נוסף, מלא פרטיך ונציג יחזור אלייך
  שם
  טלפון
  אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS