החזון שלנו« על החברה« ראשיאתה כאן:
  
  שם
  טלפון
  מתעניין ב:
  טקסט חופשי
  אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
  בחן את עצמך
   

  החזון שלנו

  החזון השלנו

  חזון

  חזונו של בית הספר הינו להיות מוביל דרך בעולם הוא לספק מענה לוקאלי מלא לדרישות בינלאומיות ומקומיות כאחד. בהתאם לכך, בית הספר שואף לקיים אידיאולוגיה המקדמת את הנגישות לתעסוקה בארץ ובעולם, תוך הגשמת שאיפותיהם של כל המעוניינים ללמוד ולהתפתח מקצועית.

  בית הספר מייעד עצמו להיות פורץ דרך בתחום ההכנה המקצועית, במטרה לסייע לכלל לקוחותיו לגבור על מחסומי זמן, ידע ומקום. לשם כך בית הספר ישמש עבור תלמידיו מרכז ידע מקצועי ומקיף בתחום ההכנה לראיונות עבודה ומבחני מיון, ויעניק מערך שירותים הכולל ייעוץ, הוראה, הכנה והכוונה, תוך שימת דגש על מתן שירות אישי המותאם לצרכיו הפרטניים של כל לקוחותיו

  ייעוד

  ייעודו של בית הספר הינו להגשים את שאיפותיהם המקצועיות של לקוחותיו באמצעות הכנה מלאה, מקיפה ומותאמת אישית לקראת כלל מבחני המיון, הרישוי וההסמכה הנדרשים בארץ  ובחו"ל, תוך שמירה על סטנדרטים מעולים ובלתי מתפשרים בתחום השירות והמקצועיות.

  בית הספר שם לו למטרה להיות המוסד האיכותי והמוביל בישראל בתחום ההכנה למבחני מיון ואישיות. במסגרת זו בית הספר יעמיד לרשות לקוחותיו מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת, אשר יספקו מענה למכלול הצרכים והדרישות הקיימים לצורך התפתחות מקצועית בארץ ובחו"ל.

  ערכים

  מחויבות אישית - בית הספר שם לו למטרה נעלה ללוות ולתמוך בכל לקוחותיו בצעדיהם הראשונים בדרכם  המקצועית, תוך מחויבות מלאה להצלחה אישית של כל אחד ואחד מהם. זאת באמצעות הענקת שירותי הכנה, הכוונה וייעוץ מלאים.

  צורכי הפרט במרכז - בית הספר פועל מתוך תפיסה הרואה בכל אדם ואדם את הפוטנציאל הגלום בו, ומחויב לפעול באופן בלתי נלאה לשם הגשמת שאיפותיהם המקצועיות של תלמידיו.

  מקצועיות ומקצוענות - בית הספר מחוייב לפעול בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר  לצורך סיפוק מרבי של צורכי לקוחותיו. ככזה, בית הספר מחוייב להיות מוביל שוק בתחומי הידע השונים הקשורים לתחומי פעילותו, ולהיות האורים והתומים בישראל בנושאי מבחני מיון ואישיות

  אינטגרציה במתן שירותים - בית הספר מאמין כי הכנה והערכות כוללים הנעשים תחת קורת גג אחת, תוך תיאום מירבי, הם המפתח להצלחה בתהליכי הקבלה והרישוי השונים, למן השלבים הראשונים שלו ועד לאחרונים. לפיכך בית הספר מאמין כי על מנת לשרת באופן המיטבי, עליו לבצע אינטגרציה בין כלל השירותים אותם הוא מעמיד לרשות לקוחותיו.

  הגינות ויושר - בית הספר מחוייב לפעול בהגינות, יושר, ועל פי אמות הצדק הגבוהות ביותר כלפי לקוחותיו, עובדיו ושותפיו לדרך, תוך אמונה שלמה בצדקתו של הפרט ומתן תשומת לב מרבית לצרכיו השונים ומאפייניו הייחודיים. אמונה זו תבוא לידי ביטוי בשירות מקצועי, אדיב ומחויב כלפי כלל הלקוחות תוך נתינת שירות איכותי ומהימן, במסגרת קו מנחה של מצויינות מקצועית.