ייעוץ קריירה« לקראת עבודה« ראשיאתה כאן:
  
  שם
  טלפון
  מתעניין ב:
  טקסט חופשי
  אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
  בחן את עצמך
   

  ייעוץ קריירה

  שירותי ההכוון התעסוקתי וייעוץ הקריירה של בית הספר האמריקאי מאפשרים לכם לזהות את הכישורים התעסוקתיים שלכם ומאפשר לכם לממש את הפוטנציאל הגלום בכם.

  יועצים מקצועיים מעניקים לכם את ההזדמנות הטובה ביותר למצוא את העבודה המתאימים עבורכם ומיועדים למסיימי לימודים אקדמאים,  בעלי מקצוע המעוניינים לבצע שינוי כיוון, עובדים המעוניינים בקידום תעסוקתי, פורשי צבא, מפוטרים ומתפטרים ופורשי מסגרות ציבוריות
  הייעוץ התעסוקתי בבית הספר כולל פגישת היכרות מעמיקה, מבדקים אישיותיים ומיפוי מלא של הנטיות המקצועיות שלכם בהתאם לכישוריכם. לבסוף, נערכת פגישת ייעוץ ומשוב המעניקה לכם את הכלים להמשך הדרך.

  שירותיי הייעוץ וההכוונה של בית הספר האמריקאי

  בית הספר האמריקאי הינו המרכז הגדול והמקצועי ביותר בישראל בייעוץ, סיוע והכנה לקראת ראיונות עבודה, כתיבת קורות חיים, מרכזי הערכה, מבחני אישיות ומבחני חשיבה. בית הספר האמריקאי הוא בית הספר הגדול בישראל להכנה לקראת כלל המבחנים הנדרשים לקראת קבלה למקומות עבודה. מדי שנה מסייע בית הספר לאלפי תלמידים להתקבל לאלפי מקומות עבודה, העושים שימוש בניסיונו הרב של בית הספר  בהכנת תלמידים להליכי הקבלה השונים במשק.

   שירותי ייעוץ

  שירותי הייעוץ של בית הספר האמריקאי כוללים סיוע צמוד בכל תהליך חיפוש העבודה החל מייעוץ והכוון תעסוקתי, עזרה בכתיבת קורות חיים, בחירת מכתבי המלצה, וסדנת הכנה לראיונות עבודה.

   קורסי הכנה לקראת מבחנים

  בית הספר האמריקאי מציע קורסי הכנה לקראת המבחנים השונים הנעשים על ידי מכוני המיון השונים בישראל כגון מכון פילת ומכון אדם מילא. קורס ההכנה המלא והמקיף של בית הספר כולל הכנה לראיונות עבודה, כתיבת קורות חיים, הכנה למבחני אישיות, הכנה למבחני חשיבה פסיכוטכניים, והכנה לדינמיקה קבוצתית.

  בית הספר האמריקאי עומד לרשותכם לכל שאלה הנוגעת לנושאים הקשורים לחיפוש מקומות עבודה.

  עוד על בית הספר האמריקאי

  בית הספר האמריקאי הינו המרכז הגדול והמקצועי בארץ בהשמת מועמדים למקומות עבודה. בית הספר הינו המוביל בארץ בייעוץ והכוון תעסוקתי, כאשר הוא מעניק סיוע צמוד בכל תהליך חיפוש העבודה, החל בחיפוש המשרה, כתיבת קורות החיים, הכנה לראיונות, הכנה למבחנים האישיים וכלה בבחירת מקום המועדף מבין המקומות אליהם התקבלתם.

  על שירותי הייעוץ:

   בית הספר האמריקאי מציע שירותי ייעוץ כוללת אשר תעזור לכם להתקבל למקומות העבודה הטובים ביותר שאתם יכולים.  בית הספר שם חשיבות עליונה לכך שתהיו מרוצים ממקום העבודה ולכן משקיע מאמצאים בכדי שלא רק תמצאו מקום עבודה אלא שתמצאו מקום שיהלום את כישוריכם הן מבחינת התנאים והן מבחינת השכר!

  איפה מתחילים ?

  בית הספר  האמריקאי מקיים כנסים מידיי חודש בנוגע להליך חיפוש ומציאת עבודה, במהלך הכנסים יועבר מידע כללי בנוגע לתהליך ומידע אישי עבור כל מועמד, ההשתתפות בכנס היא ללא תשלום והיא מאפשרת לכל מתעניין לקבל מידע בטרם יגבש החלטה כלשהי.

  כל תלמיד של בית הספר זוכה לתמיכה מלאה מהצוות המקצועי ויועצי התעסוקה בבית הספר שיעמדו לרשותו בכל עת . בנוסף כל מועמד מקבל לרשותו יועץ צמוד, שילווה אותו החל מרגע חיפוש העבודה עד לחתימה על חוזה ההעסקה החדש.

  על יועצים לא מהמרים :

  שירותי ייעוץ  הינם חלק מהותי ממכלול השירותים של בית הספר, לכן משקיע בית הספר האמריקאי משאבים רבים במיון והכשרה של יועצים מעולים. יועצי בית הספר מתקבלים למחלקת הייעוץ רק לאחר שעמדו בהצלחה בשורה של הכשרות מקיפות, והם מכירים היטב את כל הליכי הקבלה בישראל ובעולם, במגזר הפרטי, הציבורי והבטחוני.

  לאלו מכם שמועמדים למקומות עבודה שדרושים כתיבה של קורות חיים באנגלית וראיון באנגלית מעמיד בית הספר את צוות היועצים דוברי האנגלית שפת אם של בית הספר .

  מה מציעים שירותי הייעוץ :

  שירותי הייעוץ המוצעים בבית הספר האמריקאי מהווים חבילה כוללת עבור כל מי שחושב על מציאת עבודה חדשה..

  סיוע בבחירת מקום העבודה

  כל מועמד מתאפיין בהעדפותיו השונות צרכיו ורצונותיו, בבית הספר ידאגו כי כל מועמד יופנה למקומות ולמשרות  המתאימים ביותר עבורו.

  בניית אסטרטגיה

   בבסיסה של כל מציאת עבודה  עומדת אסטרטגיה שתוכננה היטב מראש על ידי יועצי בית הספר ושנתפרה היטב על רצונות המועמד. אסטרטגיה נבונה יכולה להצעידך בקלות לעבר הקבלה למשרה ולמקום העבודה הטוב ביותר עבורך.

  הכנת קורות חיים

  יועצי בית הספר ינדבו מניסיונם הרב על מנת לשדרג את קורות החיים ולעיצובם בפורמט אותו מחפשות החברות השונות

  סיוע בבחירת ההמלצות ההמלצות

   המלצה טובה יכולה להכריע את כף המאזניים של המראיין לכאן או לכאן, בבית הספר יכוונו אותך באשר למי יש לפנות וכיצד ניתן להפיק את מירב התועלת מן ההמלצות.

  סדנת הכנה לראיונות

   מועמדים רבים מתבקשים לעבור ראיון אישי, במסגרת הראיון נבחנים יכולות רבות ושונות שאינן באות לידי ביטוי בכל המידע המועבר בכתב, מכאן נובעת חשיבותו של הראיון היכול בנקל לחרוץ את גורלו של המועמד באשר לסיכויי הקבלה. בית הספר האמריקאי מעביר סדנת הכנה לראיונות הנועדה לצייד אותך בכלים ובכישורים שירשימו את המראיינים ויפתחו את הדלת בעבורכם לקבלת העבודה.

   

  אתם מוזמנים להצטרף לבית הספר האמריקאי ולגלות מה קורה שהיכולות שלכם נפגשות עם הידע והשאיפות שלנו!

  
  לקבלת מידע נוסף, מלא פרטיך ונציג יחזור אלייך
  שם
  טלפון
  אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS