חנות וירטואלית« עזרים« ראשיאתה כאן:
  
  שם
  טלפון
  מתעניין ב:
  טקסט חופשי
  אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
  בחן את עצמך
   

  חנות וירטואלית

  ברוכים הבאים לחנות הוירטואלית של בית הספר האמריקאי. לפניכם האפשרות לרכוש את חבילת ספרי ההכנה של בית הספר האמריקאי למבחני מיון ואישיות:

  המדריך להצלחה בראיונות עבודה-  מהו הסוד לראיון עבודה מוצלח? כיצד אוכל לשדר למראיין שאני המועמד המתאים ביותר לתפקיד מבין כל המועמדים? כיצד אוכל לשווק את עצמי בצורה הכי טובה שיש מול המראיין? המדריך להצלחה בראיונות עבודה יסביר לכם צעד אחר צעד כל מה שעליכם לדעת לפני שאתם ניגשים לראיון העבודה- התחנה החשובה והגורלית ביותר שלכם בדרך לתפקיד חדש. המדריך כולל טיפים והסברים רבים- כיצד להתלבש נכון, מה לומר ומה לא לומר, מהי חשיבותה של שפת הגוף בראיון ועוד. מדריך שהוא חובה לכל מי שניגש לראיון עבודה, וגם למי שכבר עובד ורוצה לבקש העלאת שכר או קידום- בעזרת הטיפים והעצות בספר תלמדו כיצד עליכם להציג את הדברים כך שתשיגו את מבוקשכם.

  הדינמיקה הקבוצתית- המנהיג, איש הצוות ומה שביניהם- דינמיקה קבוצתית נחשבת כיום כאחת הדרכים הפופולריות ביותר למיון עובדים לכל סוגי התפקידים. רובנו ניבחן יותר מפעם אחת במבחן קבוצתי במהלך הקריירה שלנו. גם אם קורות החיים שלכם מרשימים, כישלון בדינמיקה הקבוצתית פירושו שלא תתקבלו לבסוף למשרה המבוקשת. הספר 'הדינמיקה הקבוצתית- המנהיג, איש הצוות ומה שביניהם' מספק לכם את כל המידע הדרוש כדי להצליח במבחן חשוב זה, מבחן בו רבים וטובים נכשלים רק משום שאין להם את הידע הדרוש להצלחה במבחן.

  מבחני אישיות והשיווק העצמי- חברות רבות מדגישות כיום את מציאת המועמד בעל האישיות ה'נכונה' עבור הארגון. מבחני האישיות הם אולי המבחנים המסתוריים ואף המאיימים ביותר ביום המיונים, משום שלרובנו אין את ההכשרה הפסיכולוגית כדי לדעת כיצד פועלים המבחנים ומה בדיוק התוצאות שלהם אומרות על אישיותנו. כמעט בכל אחד מאיתנו קיימת לפחות תכונה אחת או שתיים, שעלולות לפסול אותו מקבלה למשרה. 'מבחני אישיות והשיווק העצמי' מסביר לכם בצורה קלה ופשוטה כיצד להצניע את התכונות הבעייתיות שלכם, להדגיש את תכונותיכם החזקות ולשווק את ה'מוצר' שלכם- את עצמכם, באופן אפקטיבי.

  מבחני חשיבה ומבחנים פסיכוטכניים, הדרך להצלחה מהירה- המדריך השלם והמקיף של ביה"ס האמריקאי למבחני מיון לעבודה, כולל מאות הסברים, דוגמאות ותרגילים עם פתרונות להכנה לכל  סוגי מבחני החשיבה במכוני המיון השונים.

  קורות החיים ומכתבי ההמלצה, המפתח לקבלת הראיון- לכל משרה שמתפנה כיום נשלחים עשרות, ולעיתים אף מאות, קורות חיים. המעסיק מקדיש כחמש שניות בממוצע לקריאת קורות החיים שלכם, ולרוב- פוסל אותם על הסף. לכן, כתיבה נכונה של קורות חיים היא הכרחית כדי להעביר אתכם אל השלב הבא- ראיון העבודה. הספר 'קורות החיים ומכתבי ההמלצה, המפתח לקבלת הראיון' , ימנע מכם שבועות וחודשים רבים של בזבוז זמן ותסכולים, ויבטיח שבפעם הבאה שתשלחו קורות חיים, תקבלו את הזימון המיוחל לראיון העבודה.