FAQ« כללי« על החברה« ראשיאתה כאן:
  
  שם
  טלפון
  מתעניין ב:
  טקסט חופשי
  אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
  בחן את עצמך
   

  FAQ

  שאלה: מה מלמדים בקורס ההכנה?

  תשובה: קורס ההכנה של בית הספר האמריקאי למבחני מיון ואישיות מכין אותכם לכל המצבים בהם תתמודדו במהלך תהליך המיון: כתיבת קורות חיים, ראיונות עבודה, מבחני אישיות, מרכזי הערכה ומבחני חשיבה. ניתן להירשם לקורס המשולב, בו מתבצעת הכנה לכל הנושאים שצויינו לעיל, או לחילופין לבצע קורס מודולרי בו תבחרו בעצמכם לאיזה מהחלקים להתכונן.

  שאלה: מדוע נדרשת הכנה למבחנים וראיונות שבודקים את האישיות שלי?

  תשובה: מבחני אישיות וראיונות עבודה נעשים במטרה לבחון האם אתם מתאימים לתפקיד מסויים. הראיונות, קורות החיים, ומבחני האישיות הם ההזדמנות שלכם לשווק את עצמכם ולהראות לבוחנים ולמראיינים כי אתם מתאימים לתפקידים. ללא ההכנה מתאימה, רובם המוחלט של המועמדים לא מצליחים להביא לידי ביטוי את התכונות החיוביות שלהם. קורס ההכנה של בית הספר האמריקאי מלמד אותכם כיצד לשווק את עצמכם וכיצד להוכיח לבוחנים ולמראיינים כי אתם מתאימים.

  שאלה: מדוע לא ניתן להתכונן לבד באמצעות חומרי הלימוד שלכם או של חברות אחרות?

  תשובה: ראשית, ניתן כמובן לרכוש את חומרי הלימוד וללמוד באופן עצמאי. החיסרון הגדול בכך הוא שאתם מפספסים את ההזדמנות לבצע את הסימולציות מול מדריכים מנוסים ואינכם יכולים לקבל משוב אובייקטיבי. החברים שלכם, טובים ככל שיהיו יתקשו לתת לכם משוב מקצועי ואובייקטיבי כפי שנותנים צוות מדריכים מנוסה ובלתי תלוי.

  שאלה: קיבלתי זימון לראיון עבודה למחר, האם תוכלו לעזור לי?

  תשובה: כן. ניתן להירשם לקורס גם בהתראה של מספר שעות בודדות. ניתן יהיה לצוות אותך למדריך לצורך קורס אישי במסגרת של אחד על אחד, או לחילופין לצרפך לקורס קיים במידה וכזה מתקיים.

  שאלה: מהם אחוזי ההצלחה שלכם?

  תשובה: בניגוד לתחומים אחרים, הצלחה בתחום ההכנה לראיונות עבודה ומבחני מיון ואישיות איננה ניתנת לכימות מדוייק. אנו יכולים להתגאות בכך שכל תלמידנו מוצאים עבודה, אולם יש שיגידו, ובצדק שזו איננה אינדקציה לאיכות ההכנה. ייתכן ונמצא בעבורכם עבודה שלא תהיו מרוצים ממנה. האם במקרה זה עמדנו במשימה שלנו? בוודאי שלא! על כן, המטרה שלנו איננה רק למצוא בעבורכם עבודה, אלא למצוא בעבורכם עבודה שתהיו מרוצים וגאים בה! אתם מוזמנים לעיין ברשימת ההמלצות המופיעה באתר, או לבקש ליצור איתנו קשר טלפוני ולבקש לדבר עם בוגרי קורס ההכנה. אנו בטוחים שתיווכחו בעצמכם משביעות הרצון הגבוהה.

  שאלה: מי הם מורי בית הספר?

  תשובה: איכות ההוראה היא אחד מסודות ההצלחה של בית הספר, המורים שלנו הם בעלי נתונים גבוהים במיוחד, הם נבחרים בקפידה מתוך מאות מועמדים ועוברים תהליך הכשרה ארוך ומקצועי לפני שהם מתחילים להדריך.  כל המורים המלמדים בבית הספר הם המורים המקצועיים והטובים ביותר בתחום.

   שאלה: מי פיתח את קורסי ההכנה?

  תשובה: מחלקת מחקר ופיתוח בבית הספר האמריקאי מורכבת מצוות של פסיכולוגים, קואצ'רים, ובוגרי מכוני מיון שונים. אנחנו מאמינים שעל מנת ללמד להכין אותכם בהצלחה לראינות, נדרש ידע מעמיק בכל הקשור לדרישות האישיות והיכולות אותם מחפשים החברות השונות במשק.

  שאלה: האם ניתן לפנות למישהו במהלך קורס ההכנה?

  תשובה: בבית הספר האמריקאי אנחנו תמיד פה בשבילכם. אם יש לכם שאלות במהלך השבוע, בין שיעור לשיעור, תמיד יש בבית הספר מי שיענה לך על כל שאלה, וצוות הייעוץ של בית הספר תמיד שמח לעזור בכל דבר ועניין.

  שאלה: אני בכלל לא מצליח לקבל זימונים לראיונות, האם תוכלו לעזור לי?

  תשובה: בוודאי שכן! במסגרת קורס ההכנה, או במסגרת שירותי ייעוץ מקדימים נעזור לך להפוך את קורות החיים שלך לעלון השיווקי שלך, בעזרתו תצליח לעורר את דמיונם של האחראיים על כוח האדם בחברות השונות ולקבל זימונים למקומות עבודה מעולים

  שאלה: אני עומד להתחיל את הקריירה האקדמית שלי, האם תוכלו לעזור לי?

  תשובה: כן. צוות יועצי הלימודים של בית הספר אמון במתן עזרה למתלבטים בנוגע ללימודים. אתם מזומנים להרים טלפון ולשאול לגבי מסלולי הלימוד השונים ואפשרויות התעסוקה שבאות בעקבותם. אם אתם מעוניינים כיצד שוק התעסוקה יתייחס אליכם שתסיימו את התואר תוכלו לקבל אצל היועצים שלנו את כל המידע.

  שאלה: אני מתלבט לגבי מסלול בקריירה, האם תוכלו לעזור לי?

  תשובה: כן. צוות יועצי הקריירה של בית הספר יביט יחד איתכם על העבר שלכם, האקדמי והמקצועי, ויעזור לכם להסתכל קדימה על העתיד, לבחור ולבנות קריירה מוצלחת.

  
  לקבלת מידע נוסף, מלא פרטיך ונציג יחזור אלייך
  שם
  טלפון
  אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS