מבחני המיון ברפואה« מבחני מיון« ראשיאתה כאן:
  
  שם
  טלפון
  מתעניין ב:
  טקסט חופשי
  אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
  בחן את עצמך
   

  מבחני המיון ברפואה

  מדסקול, בית הספר האמרקאי למקצועות הרפואה- צוות המדריכים המנוסה של בית הספר האמריקאי למבחני מיון ואישיות מכין אותכם גם למבחני מיון לרפואה  ולרפואת שיניים!

   

  בקורסי ההכנה למבחני האישיות השונים תכירו היטב את סוגי השאלות השונים הניתנים בבחינה ותקבלו כלים להתמודד עם שאלות אלו. אלה הם הקורסים היחידים בארץ המציעים מסלול המשלב הכנה לבחינות עם סימולציה מלאה של הבחינות. הקורס מפגיש תלמידים עם כל תחומי הבחינה ומוציא מהם את הציון המקסימלי שלהם.

  המועמד יקבל מידע לגבי תכני הבחינה שלב אחר שלב. שיטה זו מבטיחה שלא יופתע ויוכל לשמור על קור רוח במהלך כל הבחינה. חשוב לציין שמטרת הקורס היא לתת למועמד הזדמנות לחוות את חווית המבחן ולבוא במוכנות מירבית ליום המבחן. בנוסף על כך, המועמדים מקבלים פידבק על ביצועיהם במהלך הסימולציות. המטרה היא לא לשנות אף אחד, ולא לרמות את השיטה ועל כן, כל מועמד יקבל גם טיפים איך למקסם את יכולותיו ואת תכונותיו הטובות ואת המעלות של המועמדים הנדרשות מרופאים פוטנציאלים.

  במסגרת הקורס המועמדים מקבלים כלים לשם הצלחתם במבחן ולומדים כיצד להבליט את התכונות שעליהם שמים דגש בקרב המועמדים ללימודי רפואה. המועמדים עוברים סימולציה מלאה של יום המיון, גם של המבחן בכתב וגם של משחקי התפקידים. הסימולציות תוכננו על ידי אנשי מקצוע מיומנים: רופאים, פסיכולוגים, והן מביאות את המועמדים במוכנות מירבית ובביטחון רב למרכז ההערכה. קורסי ההכנה למבחנים אישיותיים הינם הקורסים המקיפים והמקצועיים ביותר בישראל המבוססים על ידע וניסיון רב שנצבר בבית הספר מאז קיומן של הבחינות. הקורסים סייעו למאות סטודנטים שביקשו להתקבל לימודי הרפואה ומתגאה באחוזי מעבר גבוהים במיוחד בקרב תלמידי הקורס.

  לקבלת מידע ופרטים נוספים הכנסו לאתר www.medschool.co.il

  
  לקבלת מידע נוסף, מלא פרטיך ונציג יחזור אלייך
  שם
  טלפון
  אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS