קורס ההכנה למרכזי ההערכה« מרכזי הערכה« מכונים« ראשיאתה כאן:
  
  שם
  טלפון
  מתעניין ב:
  טקסט חופשי
  אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
  בחן את עצמך
   

  קורס ההכנה למרכזי ההערכה

  הכנה למרכזי הערכה

  מרכזי הערכה מאפשרים למכוני המיון לבדוק קבוצה גדולה של אנשים בפרק זמן יחסית קצר, ובנוסף הם יכולים לראות לא רק את ההתנהגות שלהם כיחידים אלא גם את ההתנהגות שלהם כקבוצה. באופן זה, ניתן לבנות תכונות אישיותיות שונות שלכם, כגון יכולות מנהיגות, יכולות עבודה בצוות, יכולת פיתרון בעיות, קור רוח ועוד.  קורס ההכנה של בית הספר האמריקאי מאפשר לכם להבין מה מרכזי הערכה מחפשים ובנוסף נותן לכם את ההזדמנות לבצע תרגול אינטנסיבי של סימולציות קבוצתיות  בסיום תקבלו משוב מפורט שיסביר לכם איך לשפר את ביצועיכם.

  הסימולציות במסגרת קורס ההכנה

  הסימולציות הרבות שתבצעו במסגרת קורס ההכנה של בית הספר יאפשרו לכם להכיר מקרוב את "הראש" של הבוחנים. אתם תלמדו מהי ההשפעה, של כל חיוך, תנועת יד, הרמת קול ושתיקה שלכם על ההערכה הסופית של הבוחנים. אתם תלמדו כיצד עובדים בצוות ולא יוצרים אנטגוניזם עם יתר המועמדים תוך התרכזות  בהבלטה של היתרונות שלכם אל מול המועמדים.

  מי פיתח את הקורס?

  מחלקת מחקר ופיתוח בבית הספר האמריקאי מורכבת מצוות של פסיכולוגים, קואצ'רים, ובוגרי מכוני מיון שונים. אנחנו מאמינים שעל מנת ללמד להכין אותכם בהצלחה למרכזי הערכה, נדרש ידע מעמיק בכל הקשור לדרישות האישיות והיכולות אותם מחפשים החברות השונות במשק.

   

  מיהם המורים?

  איכות ההוראה היא אחד מסודות ההצלחה של בית הספר, המורים שלנו הם בעלי נתונים גבוהים במיוחד, הם נבחרים בקפידה מתוך מאות מועמדים ועוברים תהליך הכשרה ארוך ומקצועי לפני שהם מתחילים להדריך.  כל המורים המלמדים בבית הספר הם המורים המקצועיים והטובים ביותר בתחום.

   

  היועצים של בית הספר

  בבית הספר האמריקאי אנחנו תמיד פה בשבילכם. אם יש לכם שאלות במהלך השבוע, בין שיעור לשיעור, תמיד יש בבית הספר מי שיענה לך על כל שאלה, וצוות הייעוץ של בית הספר תמיד שמח לעזור בכל דבר ועניין.