קורס ההכנה המשולב« מרכזי הערכה« מכונים« ראשיאתה כאן:
  
  שם
  טלפון
  מתעניין ב:
  טקסט חופשי
  אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
  בחן את עצמך
   

  קורס ההכנה המשולב

  קורס ההכנה הארוך והמקיף ביותר של ביה"ס האמריקאי למבחני מיון לעבודה מכין אתכם בצורה יעילה ומקצועית לכל סוגי המבחנים שמחכים לכם ביום המיונים. הקורס מתקיים בקבוצות קטנות ובימים ושעות גמישים, ומועבר על ידי טובי המורים בכל התחומים.

  הנושאים הנלמדים

  הכנה למבחני חשיבה- תקבלו תרגול מקיף בכל סוגים מבחני החשיבה השונים: כמותי, מילולי, צורות ועוד. תפתרו מבחנים ותקבלו טיפים יעילים שיעזרו לכם לשפר את היכולות והמיומנות שלכם בכל התחומים.

  הכנה למרכזי הערכה- תתרגלו דינמיקה קבוצתית בתנאים דומים לאלו שיהיו לכם ביום המיונים. המורים המנוסים שלנו יתנו לכם חוות דעת מקצועית על התכונות החזקות שלכם, כיצד להבליט אותם במהלך הדינמיקה, וממה כדאי לכם להימנע כדי שההצלחה שלכם תהיה מקסימלית.

  מבחני אישיות- תתנסו בפתרון מבחנים לדוגמה ותקבלו הסברים כיצד תוכלו לפתור את המבחנים בצורה הטובה ביותר, למה מצפים מכם וכיצד ליצור את הרושם אותו אתם מעוניינים.

  ראיון אישי- תלמדו לשווק את עצמכם, להחצין את התכונות החזקות שלכם ולהצניע את התכונות החלשות יותר. תלמדו כיצד לרתום את שפת הגוף שלכם לטובתכם, כך שהמראיין ישתכנע שאתם המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד.

  ייעוץ בכתיבת קורות חיים- שירות נוסף חשוב ממנו תוכלו להנות במסגרת הקורס. יועצי הקריירה המקצועיים שלנו יעזרו לכם לכתוב קורות חיים מנצחים- כאלו שיבליטו את התכונות והניסיון שלכם בצורה ש'תמכור' אתכם הכי טוב.

  ייעוץ והכוון תעסוקתי- לאלו מכם שנמצאים בצומת לימודי או מקצועי בחייהם- אחרי צבא, אחרי תואר, למי שרוצה לשנות כיוון אבל לא יודע בדיוק לאיזה תחום- ביה"ס האמריקאי, המוסד הגדול ביותר בישראל לקורסי הכנה פסיכוטכניים, מאפשר לכם לגשת למבחנים פסיכוטכניים שונים שפותחו במיוחד עבור ייעוץ קריירה ולימודים. מערכת המבחנים שפותחה על ידינו תסייע לכם לראות מהם הכיוונים המקצועיים המתאימים לכישורים ולהעדפות שלכם.

  מי אנחנו?

  מחלקת המחקר והפיתוח בביה"ס האמריקאי מורכבת מפסיכולוגים, קואוצ'רים, מאבחנים לשעבר במכוני המיון הגדולים בארץ וממורים מקצועיים ומנוסים שנבחרו בקפידה. צוות המורים והמדריכים האיכותי שלנו מבטיח שטובי המומחים בתחום יעבירו לכם את החלקים השונים בקורס, כך שההצלחה שלכם ביום המיון תהיה מקסימלית. מחקרים מצאו שהכנה מוקדמת למבחני מיון לעבודה משפרת את הסיכויים של המועמד בשמונים אחוזים. בשוק עבודה רווי ותחרותי כמו זה שבארץ, הכרחי שתגיעו ביכולת שיא. מלאו את פרטיכם משמאל ונחזור אליכם בהקדם, או התקשרו כבר עכשיו- 1-700-700-535.