מבחן TOEFL

Test of English as a Foreign Language

מבחן TOEFL מהווה, כמעט בכל המוסדות בעולם, בחינת קבלה ללימודים גבוהים בבתי ספר אשר בהם הלימודים מתקיימים בשפה האנגלית. TOEFL הינו מבחן סף קבלה, מרבית המוסדות האקדמיים בחו”ל מגדירים מהו ציון המינימום הנדרש לצורך הקבלה ללימודים. מטרת הבחינה הינה להעריך את רמת השליטה בכל מרכיבי השפה: דיבור, כתיבה, הבנת הנשמע והבנת הנקרא. גרסת המבחן, שקיימת היום, היא TOEFL iBT הממוחשב. המבחן הוא ברמה מאתגרת וגבוהה.

 • חלק הכתיבה במבחן toefl

  פרק הכתיבה אורך 50 דקות, במהלכו, נדרש הנבחן לכתוב שני חיבורים בהתבסס על קטעי קריאה ו/או האזנה. החיבורים, אשר על פי המלצה אמורים להיות באורך של לפחות 150 מילים לחיבור הראשון ו- 300 מילים לחיבור השני, נבדקים בקפידה ומהווים 25% ממרכיב הציון במבחן. מכיוון שהמבחן ממוחשב, החיבור נעשה באמצעות הקלדה למחשב ולא בדף ועט.

 • חלק הדיבור במבחן toefl

  פרק הדיבור, אורך 20 דקות וכולל 6 משימות דיבור, במהלכן נדרש הנבחן לענות על שאלות שונות, בהסתמך על קטעי קריאה ו/או האזנה. מאחר והמבחן ממוחשב, תידרשו, בפרק זה, להקליט את התשובות ללא אפשרות עריכה, ולכן, ישנה חשיבות גדולה לדרך שבה הנבחן מתחיל את התהליך, לאורך כל הדרך עד לסיומה. חלק הדיבור מהווה 25% ממרכיב הציון במבחן. בכדי לקבל ציון מקסימלי בחלק זה, מומלץ לתרגל שיחה עם דובר אנגלית כשפת אם, וזאת בכדי שתהיה היכולת להטמיע ביטויים, מילות מפתח וניבים נכונים ומדויקים ככל שניתן.

 • חלק הבנת הנקרא במבחן toefl

  פרק הבנת הנקרא אורך 60 או 80 דקות. במהלך המבחן, בפרק זה, תדרשו לקרוא 3 או 4 מאמרים אקדמיים ולאחר מכן תידרשו לענות על 36 – 56 שאלות. החלק המאתגר ביותר ב- Reading Comprehension הינו התמודדות עם מילים לא מוכרות, מאחר והשאלות, בסוף קטע הקריאה, דורשות מענה והתייחסות למילים הללו. חלק הבנת הנקרא מהווה 25% ממרכיב הציון במבחן.

 • חלק הבנת הנשמע במבחן toefl

  פרק הבנת הנשמע, שאורך 60 או 90 דקות, כולל האזנה להרצאות אקדמיות, שיחות ו/או דיונים. לאחר קטע השמיעה, נדרש הנבחן לענות על 34 – 51 שאלות, וזאת בכדי לבדוק את יכולתו להבין קטעי דיבור שונים ומגוונים. בגלל שהמבחן הינו מוקצב בזמן, חשוב לתרגל את השפה האנגלית ברמה אקדמית מול דוברי אנגלית כשפת אם, וזאת מכיוון שקצב הדיבור שלהם הינו רציף ומאפשר תרגול מהימן. חלק הבנת הנשמע מהווה 25% ממרכיב הציון במבחן.

 • שאלות ותשובות על במבחן toefl

המלצות

הנה כמה המלצות מהתלמידים שלנו על החוויה שלהם וכיצד קורסי בית הספר ללימודים בחול תרמו לקריירה שלהם

quote

מעיין בר

גיליתי מקום שהוא הרבה מעבר לכל ציפיותיי. מקצועיות, רצינות ופדגוגיה ששמה את התלמיד במרכז עם צוות שחרט על דגלו את המילה שרות ויחסי אנוש.

מעיין בר

quote

רועי פולניצר

ברצוני להדגיש כי קורסי ההכנה של ברלינגטון למבחני ה- TOEFL וה- GRE, הינם שילוב ייחודי של מקצועיות ואנושיות. זכיתי לקבל רמת שירות גבוהה ומענה מהיר.

רועי פולניצר

אודות ברלינגטון

 • ברלינגטון אינגליש חברה בינלאומית חברה בין לאומית

  פעילה ב25 מדינות בעולם ועם יותר מ-2 מיליון לקוחות. בפריסה ארצית של מעל ל - 20 סניפים

 • מחלקה פדגוגית פדגוגיה ומו"פ

  מיטב המשאבים מושקעים עבור מתן ערך מוסף ללקוחותינו

 • 15 שנות ניסיון בלימוד 15 שנות ניסיון

  החברה הוותיקה ביותר בהכנה ללימודים בחו"ל, כ-15 שנים

 • מורים מורים מקצועיים

  מורים בעלי 10 שנות ניסיון בממוצע בהוראה