ייעוץ והדרכה בהגשת מועמדות והרשמה לאוניברסיטאות בחו"ל

תהליך הקבלה לאוניברסיטאות בחו”ל שונה מאד מתהליך הקבלה בישראל. משקל רב ניתן לרקע האישי של המועמד, להישגיו בלימודים קודמים, יכולותיו ושאיפותיו. נדרשת הבנה והכרות עם התהליך, לרבות הבנת הסטנדרטים הגבוהים של המוסדות בחוץ לארץ, בכדי לצלוח את התהליך ולהתקבל למוסד לימודים מתאים. התהליך הביורוקרטי משתנה בין מוסד למוסד, במידה והתהליך לא יושלם באופן הנכון, בקשתכם תידחה.

 • BA

  על מנת להגיש מועמדות לתואר ראשון בחו"ל תתבקשו לעבור מבחני שפה, כגון TOEFL או IELTS. בארה"ב תתבקשו להציג ציון במבחני קבלה פסיכוטכניים כגון SAT או ACT. מעבר לכך, תתבקשו להגיש גיליונות ציונים, חיבורים אישיים וחיבורי הרשמה, מכתבי המלצה ועוד.

 • 2nd-degree

  על מנת להגיש מועמדות לתואר שני בחו"ל תתבקשו לעבור מבחני שפה, כגון TOEFL או IELTS. בארה"ב בעיקר, תידרשו להגיש ציון במבחני קבלה פסיכוטכניים כגון GRE, GMAT, MCAT, LSAT וכו'... מעבר לכך, יש להגיש גיליונות ציונים מהתואר הראשון, קורות חיים, חיבורים אישיים וחיבורי הרשמה, מכתבי המלצה ועוד.

 • על מנת להגיש מועמדות לתואר שני במנהל עסקים בחו"ל, תתבקשו לעבור מבחני שפה, כגון TOEFL או IELTS. כמו כן, תידרשו להגיש ציון במבחן ה- GRE או GMAT. בנוסף תתבקשו להגיש גיליונות ציונים מהתואר הראשון, קורות חיים, חיבור הרשמה ומכתב מוטיבציה, מכתבי המלצה ועוד.

 • phd

  על מנת להגיש מועמדות לדוקטורט (PhD) בחו"ל, תתבקשו לעבור מבחני שפה, כגון TOEFL או IELTS. במדינות בארה"ב ובחלק ממדינות אירופה וקנדה תידרשו, בנוסף, להציג ציון במבחן GRE. מעבר לכך, תתבקשו להגיש גליוני ציונים מהתואר הראשון והשני, קורות חיים, מכתב הצהרת כוונות וחיבורי הרשמה, מכתבי המלצה ולפעמים גם הצעת מחקר.

 • שירותי ייעוץ

  היועצים של ברלינגטון Test Prep עוזרים לתלמידים לנווט ולצלוח את תהליך הרישום בשלושה תחומים עיקריים: החלטה היכן להגיש מועמדות, חיבור ועריכת חיבורי ההרשמה ועזרה בהשלמת כל הדרישות הביורוקרטיות. היועצים שלנו בדומה למאמנים אישיים, מדריכים ומעודדים את התלמידים שלנו להשגת מטרותיהם.

המלצות

הנה כמה המלצות מהתלמידים שלנו על החוויה שלהם וכיצד קורסי בית הספר ללימודים בחול תרמו לקריירה שלהם

quote

מעיין בר

גיליתי מקום שהוא הרבה מעבר לכל ציפיותיי. מקצועיות, רצינות ופדגוגיה ששמה את התלמיד במרכז עם צוות שחרט על דגלו את המילה שרות ויחסי אנוש.

מעיין בר

quote

רועי פולניצר

ברצוני להדגיש כי קורסי ההכנה של ברלינגטון למבחני ה- TOEFL וה- GRE, הינם שילוב ייחודי של מקצועיות ואנושיות. זכיתי לקבל רמת שירות גבוהה ומענה מהיר.

רועי פולניצר

אודות ברלינגטון

 • ברלינגטון אינגליש חברה בינלאומית חברה בין לאומית

  פעילה ב25 מדינות בעולם ועם יותר מ-2 מיליון לקוחות. סניפים בפריסה ארצית

 • מחלקה פדגוגית פדגוגיה ומו"פ

  מיטב המשאבים מושקעים עבור מתן ערך מוסף ללקוחותינו

 • 15 שנות ניסיון בלימוד 15 שנות ניסיון

  החברה הוותיקה ביותר בהכנה ללימודים בחו"ל, כ-15 שנים

 • מורים מורים מקצועיים

  מורים בעלי 10 שנות ניסיון בממוצע בהוראה