מבחן GMAT

Graduate Management Admission Test

בחינת קבלה לתואר שני במנהל עסקים הנהוג באוניברסיטאות המובילות בעולם. לעיתים נעשה שימוש בבחינת ה -GMAT לקבלה לתואר שני ואף דוקטורט בתחומים נוספים מלבד מנהל עסקים. בחינת ה-GMAT הינה בחינה אדפטיבית ממוחשבת, הבוחנת את יכולתכם לפתור במהירות וביעילות בעיות מתמטיות, להבין טקסטים אקדמיים באנגלית ולהפעיל יכולות של חשיבה וניתוח, ההכרחיות להצלחה בלימודי ה-MBA. כדי להצליח ב-GMAT אין צורך בידע מוקדם בתחומי מנהל עסקים או כלכלה. הבחינה לא בודקת את הידע הספציפי שלכם בתחומים אלה, אלא את המיומנויות האקדמיות הכלליות שלכם.

 • פרק הכתיבה בבחינת gmat

  פרק הכתיבה אורך 30 דקות וכולל כתיבת חיבור ברמה אקדמית גבוהה מאוד, אשר בו נדרש לנתח טענה לוגית המוצגת בפניכם.

 • פרק ההיגיון המשולב אורך 30 דקות וכולל 12 שאלות מארבעה סוגים: ניתוח מידע חזותי, ניתוח טבלה, ניתוח טקסט בשני חלקים והסקה מרובת מקורות. פרק זה הינו שילוב של הפרק הכמותי והמילולי.

 • פרק הדיבור בבחינת gmat

  הפרק המילולי אורך 75 דקות וכולל 41 שאלות משלושה סוגים: הבנת הנקרא, שאלות היגיון ותיקון משפטים. לכל שאלה יש 5 תשובות אפשריות ורק אחת נכונה, השאלות מבלבלות ודורשות ידע ותרגול רב. הפרק המילולי הינו אדפטיבי, לא ניתן לחזור אחורה ברצף השאלות.

 • החלק הכמותי בבחינת gmat

  הפרק הכמותי אורך 75 דקות וכולל 37 שאלות מסוג פתרון בעיות וחישובים באלגברה, גאומטריה וסטטיסטיקה. השאלות בשפה האנגלית ויש להבין את הדקויות והניסוחים על מנת להגיע לפתרון. לכל שאלה יש 5 תשובות אפשריות ורק אחת נכונה. מפני שחלק זה אדפטיבי, אי אפשר לחזור אחורה ברצף השאלות.

 • שאלות ותשובות נפוצות בבחינת gmat

המלצות

הנה כמה המלצות מהתלמידים שלנו על החוויה שלהם וכיצד קורסי בית הספר ללימודים בחול תרמו לקריירה שלהם

quote

מעיין בר

גיליתי מקום שהוא הרבה מעבר לכל ציפיותיי. מקצועיות, רצינות ופדגוגיה ששמה את התלמיד במרכז עם צוות שחרט על דגלו את המילה שרות ויחסי אנוש.

מעיין בר

quote

רועי פולניצר

ברצוני להדגיש כי קורסי ההכנה של ברלינגטון למבחני ה- TOEFL וה- GRE, הינם שילוב ייחודי של מקצועיות ואנושיות. זכיתי לקבל רמת שירות גבוהה ומענה מהיר.

רועי פולניצר

אודות ברלינגטון

 • ברלינגטון אינגליש חברה בינלאומית חברה בין לאומית

  פעילה ב25 מדינות בעולם ועם יותר מ-2 מיליון לקוחות. סניפים בפריסה ארצית.

 • מחלקה פדגוגית פדגוגיה ומו"פ

  מיטב המשאבים מושקעים עבור מתן ערך מוסף ללקוחותינו

 • 15 שנות ניסיון בלימוד 15 שנות ניסיון

  החברה הוותיקה ביותר בהכנה ללימודים בחו"ל, כ-15 שנים

 • מורים מורים מקצועיים

  מורים בעלי 10 שנות ניסיון בממוצע בהוראה