מבחן GRE

Graduate Records Examinations

מבחן אדפטיבי ממוחשב, מאתגר וברמה גבוהה, מטרתו לבדוק את כישוריו של הנבחן המועמד ללימודי תואר שני ודוקטורט בעיקר בארה”ב. תוצאותיו ינבאו את יכולות הנבחן בתחומי החשיבה הכמותית, המילולית ובכתיבה אקדמית.

 • חלק הכתיבה בבחינת gre

  בפרק הכתיבה, תידרשו לכתוב שני חיבורים – חיבור נושא וחיבור טיעון. בחיבור הנושא, תידרשו להביע דעה מורכבת ומבוססת על נושא כללי. דרישות החיבור יינתנו באופן ספציפי בתוך גוף השאלה. בחיבור הטיעון תידרשו להוכיח או להפריך טיעונים רציונליים בטקסטים בנושאים מורכבים ומגוונים ולהעריך את טיבם תוך כדי מתן דוגמאות רלוונטיות ושמירה על מבנה ספציפי של חיבור.

 • הפרק המילולי בוחן את יכולות התלמיד להסיק מסקנות מטקסטים אקדמיים מתקדמים, בעלי אוצר מילים מורכב, להפריד בין עיקר לתפל תוך קריאה בין השורות וכן להפעיל מחשבה והגיון לגבי תפיסות ורעיונות מורכבים מתוך הטקסט. כמו כן נדרשת יכולת פירוש תוכן וכוונות הכותב.

 • הפרק הכמותי במבחן gmat

  הפרק הכמותי בוחן את יכולות התלמיד להבין ולנתח מידע כמותי, לפתור בעיות תוך שימוש במודלים מתקדמים של אסטרטגיה, בנושאים כלליים של אלגברה, גיאומטריה וסטטיסטיקה. שליטה והבנה בשפה האנגלית ברמה גבוהה, הינה הכרחית וחשובה לפתרון התרגילים.

 • שאלות ותשובות נפוצות בבחינת gmat

המלצות

הנה כמה המלצות מהתלמידים שלנו על החוויה שלהם וכיצד קורסי בית הספר ללימודים בחול תרמו לקריירה שלהם

quote

מעיין בר

גיליתי מקום שהוא הרבה מעבר לכל ציפיותיי. מקצועיות, רצינות ופדגוגיה ששמה את התלמיד במרכז עם צוות שחרט על דגלו את המילה שרות ויחסי אנוש.

מעיין בר

quote

רועי פולניצר

ברצוני להדגיש כי קורסי ההכנה של ברלינגטון למבחני ה- TOEFL וה- GRE, הינם שילוב ייחודי של מקצועיות ואנושיות. זכיתי לקבל רמת שירות גבוהה ומענה מהיר.

רועי פולניצר

אודות ברלינגטון

 • ברלינגטון אינגליש חברה בינלאומית חברה בין לאומית

  פעילה ב25 מדינות בעולם ועם יותר מ-2 מיליון לקוחות. סניפים בפריסה ארצית.

 • מחלקה פדגוגית פדגוגיה ומו"פ

  מיטב המשאבים מושקעים עבור מתן ערך מוסף ללקוחותינו

 • 15 שנות ניסיון בלימוד 15 שנות ניסיון

  החברה הוותיקה ביותר בהכנה ללימודים בחו"ל, כ-15 שנים

 • מורים מורים מקצועיים

  מורים בעלי 10 שנות ניסיון בממוצע בהוראה