מבחן IELTS

International English Language Testing System

מבחן IELTS מהווה בחינת ידע בשפה האנגלית כשפה זרה. זוהי בחינה בריטית הנדרשת על ידי רשויות ההגירה למדינות רבות וכן מוסדות הלימודים האקדמיים הגבוהים המלמדים בשפה האנגלית. בחינת ה-IELTS נועדה להעריך את רמת השליטה בכל מרכיבי השפה: דיבור, כתיבה, הבנת הנקרא והבנת הנשמע.
לבחינת ה-IELTS שתי גרסאות: IELTS Academic ו-IELTS General.

 • פרק הכתיבה במבחן ielts

  פרק הכתיבה כולל כתיבת שני חיבורים - חיבור ראשון בן 150 מילים וחיבור שני בן 250 מילים. בגרסת ה-General מדובר בכתיבת מכתב וחיבור נוסף של הבעת דעה בנושאים מגוונים. בגרסת ה-Academic מדובר בסיכום וניתוח של גרף או טבלת נתונים, ובנוסף חיבור הבעת דעה מורכב יותר בנושאים מגוונים. החיבורים נבדקים בקפידה ומהווים 25% ממרכיב הציון הסופי במבחן.

 • פרק הדיבור בבחינת ielts

  בשלב הדיבור בבחינה, תנהלו שיחה של 11-14 דק' מול בוחן באופן פרונטלי. במהלך השיחה תידרשו להפגין מענה רציף על שאלות קצרות בנושאים מוכרים ולפתח דיון מעמיק בשפה האנגלית. חלק הדיבור מהווה 25% ממרכיב הציון במבחן. ברלינגטון TestPrep ממליצה לתרגל ולשוחח אל מול מורה דובר אנגלית שפת אם, במטרה לקבל ציון מקסימלי בחלק הנ"ל.

 • פרק הבנת הנקרא במבחן ielts

  חלק הבנת הנקרא שבבחינה מורכב משלושה קטעי קריאה, אשר כולל שאלות בסוף כל קטע. הטקסטים לקוחים מספרות מקור (עיתונות, ספרי הדרכה, מגזינים או מסמכים רשמיים). בגרסת ה- Academic הטקסטים הינם ברמה אקדמית גבוהה ודורשים יכולת קריאת נתונים וכן יכולת חשיבה אנליטית. ידוע כי Reading Comprehension נתפס כחלק מאתגר במיוחד, לכן, בית הספר ברלינגטון Test Prep ממליץ לתרגל באמצעות חומרים מקוריים המשקפים את מבנה הבחינה. חלק הבנת הנקרא מהווה 25% ממרכיב הציון במבחן.

 • פרק הבנת הנשמע במבחן ielts

  חלק הבנת הנשמע בבחינה כולל 4 קטעי שמיעה (מונולוגים או שיחות בין כמה משתתפים) שלאחריהם נדרש הנבחן לענות על שאלות. חשוב לציין, כי מבחן הינו מוקצב בזמן, ולכן ישנה משמעות גבוהה מאוד לתרגול חוזר ומעמיק. חלק זה מהווה 25% ממרכיב הציון במבחן.

 • שאלות ותשובות על במבחן ielts

המלצות

הנה כמה המלצות מהתלמידים שלנו על החוויה שלהם וכיצד קורסי בית הספר ללימודים בחול תרמו לקריירה שלהם

quote

מעיין בר

גיליתי מקום שהוא הרבה מעבר לכל ציפיותיי. מקצועיות, רצינות ופדגוגיה ששמה את התלמיד במרכז עם צוות שחרט על דגלו את המילה שרות ויחסי אנוש.

מעיין בר

quote

רועי פולניצר

ברצוני להדגיש כי קורסי ההכנה של ברלינגטון למבחני ה- TOEFL וה- GRE, הינם שילוב ייחודי של מקצועיות ואנושיות. זכיתי לקבל רמת שירות גבוהה ומענה מהיר.

רועי פולניצר

אודות ברלינגטון

 • ברלינגטון אינגליש חברה בינלאומית חברה בין לאומית

  פעילה ב25 מדינות בעולם ועם יותר מ-2 מיליון לקוחות. סניפים בפריסה ארצית.

 • מחלקה פדגוגית פדגוגיה ומו"פ

  מיטב המשאבים מושקעים עבור מתן ערך מוסף ללקוחותינו

 • 15 שנות ניסיון בלימוד 15 שנות ניסיון

  החברה הוותיקה ביותר בהכנה ללימודים בחו"ל, כ-15 שנים

 • חברת ברלינגטון אינגליש מורים מקצועיים

  מורים בעלי 10 שנות ניסיון בממוצע בהוראה