המכינה ללימודי רפואה

אירופה פתחה את שעריה ללימודי רפואה בשפה האנגלית. הלימודים מתאפשרים גם לאלו שאין ברשותם אזרחות מקומית. ישנם יתרונות רבים ללימודי רפואה באירופה, וביניהם היכולת להתקבל ללימודי רפואה ללא הצורך בציון פסיכומטרי גבוה ו/או בחינות קבלה שונות הנדרשות בארץ וזאת לצד עלויות לימודים נמוכות יחסית בחלק נכבד ממוסדות הלימוד.

 • לימודי רפואה באיטליה

  לימודי רפואה באיטליה נחשבים פופולאריים במיוחד. שכר הלימוד באיטליה הינו נמוך ביחס ליתר המוסדות באירופה וזאת מאחר שהמוסדות הציבוריים מסובסדים גם עבור אלו שאין להם אזרחות מקומית. החיסרון בלימודי הרפואה באיטליה הינו הקושי בקבלה ללימודים בשל מספר המקומות הקטן וכן הצלחה במבחן IMAT . באיטליה ניתן לבחור את מספר הקורסים הנלמדים במהלך השנה ובכך לפרוס אותם בצורה נוחה יותר בתקופת הלימודים.

 • תואר רפואה ברומניה

  אחוז הנשירה, בשנה הראשונה, הינו גבוה בעקבות מבחני סינון קשים ולכן חשוב לבצע הכנה מקצועית בכדי לצלוח את שנת הלימודים הראשונה. המעוניינים להתקבל ללימודי רפואה ברומניה, לרוב, יחויבו במבחן TOEFL, שהינו מבחן שפה הבודק את ארבעת מרכיבי השפה האנגלית (כתיבה, הבנת הנקרא, דיבור, הבנת הנשמע). רומניה נחשבת לפופולארית מכיוון ששכר הלימוד ברומניה נחשב נמוך ביחס למדינות אחרות באירופה.

 • לימודי רפואה בהונגריה

  לימודי רפואה בהונגריה, לרוב, יחייבו מבחן כניסה במקצועות המדעים ו/או מבחן TOEFL. אומנם, שכר הלימוד גבוה יותר מאשר במוסדות הפופולאריים באיטליה ו/או רומניה, ובכל זאת, ישראלים רבים מבקשים ללמוד בהונגריה וזאת בשל רמת הלימוד הגבוהה לצד תנאי קבלה נוחים יחסית. שנת הלימודים בהונגריה מתחילה לרוב בספטמבר.

 • הכנה ללימודים בצ'כיה

  אחת מהמדינות הפופולריות ביותר ללימודי רפואה באירופה היא צ'כיה. רבים מתעניינים בלימודי הרפואה בצ'כיה בשל תנאי קבלה נוחים ורמה אקדמאית גבוהה, זאת על אף שכר הלימוד הגבוה ביחס למוסדות באיטליה ורומניה. על מנת להתקבל ללימודים במוסדות אלו, יש לעיתים קרובות לעבו בהצלחה את בחינת ה- TOEFL ו / או בחינת כניסה במקצועות המדעים.

 • לימודי רפואה בארה

  לימודי רפואה בארה"ב או בקנדה לרוב יחייבו תואר ראשון אשר נעשה בארה"ב או בקנדה. כלומר, ניתן לגשת ללימודי רפואה כתואר שני. החיסרון המובהק הינו לא רק בזמן הממושך לסיום התואר אלא גם בעלויות וזאת מכיוון שבנוסף לעלות שכר הלימוד יש להתחשב גם בשכר המחייה הגבוה ולפערי שערי המטבע. בנוסף, קיים מבחן קבלה שנקרא MCAT, ההכנה לבחינה מועברת בברלינגטון. כיום, ההמלצה המובהקת הינה להעדיף את אירופה על פני ארה"ב וקנדה.

 • יעדים נוספים ללימודים בחו

  קיימים יעדים רבים אשר ניתן ללמוד בהם רפואה בשפה האנגלית, לרבות סלובקיה, אוקראינה, ליטא, מולדובה, פולין, קרואטיה, אנגליה ועוד... ברלינגטון Test Prep מכינה לכל מוסדות הלימוד אשר מלמדים בשפה האנגלית באמצעות מכינה מקצועית ללימודי ביולוגיה, כימיה ופיזיקה בשפה האנגלית, עם מורים דוברי אנגלית שפת אם. מטרת המכינה להכין למבחני הקבלה ולשנת הלימודים הראשונה.

המלצות

הנה כמה המלצות מהתלמידים שלנו על החוויה שלהם וכיצד קורסי בית הספר ללימודים בחול תרמו לקריירה שלהם

quote

מעיין בר

גיליתי מקום שהוא הרבה מעבר לכל ציפיותיי. מקצועיות, רצינות ופדגוגיה ששמה את התלמיד במרכז עם צוות שחרט על דגלו את המילה שרות ויחסי אנוש.

מעיין בר

quote

רועי פולניצר

ברצוני להדגיש כי קורסי ההכנה של ברלינגטון למבחני ה- TOEFL וה- GRE, הינם שילוב ייחודי של מקצועיות ואנושיות. זכיתי לקבל רמת שירות גבוהה ומענה מהיר.

רועי פולניצר

אודות ברלינגטון

 • ברלינגטון אינגליש חברה בינלאומית חברה בין לאומית

  פעילה ב25 מדינות בעולם ועם יותר מ-2 מיליון לקוחות. סניפים בפריסה ארצית

 • מחלקה פדגוגית פדגוגיה ומו"פ

  מיטב המשאבים מושקעים עבור מתן ערך מוסף ללקוחותינו

 • 15 שנות ניסיון בלימוד 15 שנות ניסיון

  החברה הוותיקה ביותר בהכנה ללימודים בחו"ל, כ-15 שנים

 • מורים מורים מקצועיים

  מורים בעלי 10 שנות ניסיון בממוצע בהוראה